nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

Patrząc na zdjęcia Tomka Sikory w naszym nowym albumie, mamy wrażenie, że uczestniczymy w niezwykłej historii: raz jest to wiktoriańska powieść grozy, fotoreportaż, pejzaż, a kiedy indziej emocjonalny pamiętnik młodej damy. Tomek Sikora dzięki swojej wyjątkowej wrażliwości uczy jak szukać tego czego nie widać.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Ceny biletów i godziny otwarcia

Drodzy Goście Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie,

obecnie Muzeum prowadzi kilka dużych projektów budowlanych, konserwatorskich i rewitalizacyjnych. Ich celem jest zabezpieczenie i restauracja wilanowskiej rezydencji, a także poprawa warunków ekspozycyjnych w pałacu. W trakcie prowadzenia tych koniecznych prac niektóre wnętrza mogą być w całości lub częściowo niedostępne dla publiczności.

Zapewniamy, że dzięki realizowanym projektom królewska rezydencja zyska jeszcze więcej właściwego jej blasku. Przepraszamy za czasowe niedogodności.

GODZINY OTWARCIA

Pałac

Pałac, wystawy stałe i ekspozycje czasowe są zamknięte dla zwiedzających w następujące dni: Wielki Piątek, Wielka Sobota, Niedziela Wielkanocna, Boże Ciało, 15 sierpnia, 1 listopada, od 16 do 31 grudnia 2017. 

W sezonie turystycznym:

tabela - godziny otwarcia pałacu w sezonie turystycznym

Poza sezonem turystycznym:

Tabela - godziny otwarcia pałacu poza sezonem turystycznym

Park

Ogrody są otwarte dla zwiedzających przez cały rok, codziennie, od godz. 9:00. Podczas gwałtownych wiatrów park czasowo zamykamy w trosce o bezpieczeństwo turystów.

tabela - godziny otwarcia parku

Wstęp na dziedziniec pałacowy jest bezpłatny od godz. 9:00 do zamknięcia parku.

BILETY WSTĘPU

Ekspozycje stałe (codziennie oprócz czwartków*)

Tabela - ceny biletów na ekspozycje stałe, do pałacu i do parku

* Czwartek – dzień bezpłatnego wstępu do pałacu i parku. Zwiedzanie wyłącznie indywidualne na podstawie biletów bezpłatnego wstępu (do odebrania w kasie). Liczba biletów jest ograniczona ze względów konserwatorskich.

** Bilet „Muzeum za złotówkę” przysługuje osobom w wieku 7–16 lat. Przy zwiedzaniu pałacu i parku należy wykupić dwa bilety (2 zł). 

Ekspozycje czasowe

tabela - ceny biletów na ekspozycje czasowe

* Zwiedzanie tylko dla gości indywidualnych, wejście na ekspozycję co 15 minut.

Bilety tematyczne

tabela - ceny biletów specjalnych (edukacyjnych i na spacery tematyczne)

ULGI:

– Dzieci do 7. roku życia zwolnione są z opłat za bilety.
– Posiadaczom Karty Dużej Rodziny przysługuje 25% rabatu na bilety wstępu na wystawy stałe w pałacu, parku i na zajęcia edukacyjne oraz zniżka w wysokości 20% na zakupy w muzealnym sklepie.
– Szczegółowe informacje – zobacz tutaj.  

WAŻNE INFORMACJE:

– Rezerwacja biletów – zobacz tutaj.
– Nie prowadzimy rezerwacji biletów na zwiedzanie pałacu dla gości indywidualnych. Bilety można kupić bezpośrednio w kasie lub poprzez moduł rezerwacji i sprzedaży biletów online. Przed dokonaniem zakupu biletów przez internet prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów online
– Zajęcia edukacyjne, oferta i cennik – zobacz tutaj.
– Muzeum zachęca do skorzystania z lekcji muzealnych i spotkań przyrodniczych w parku.
Regulamin zwiedzania pałacu i wystaw w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Regulamin zwiedzania parku Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
– Automatyczne defibrylatory zewnętrzne (AED) znajdują się w szatni oraz na wartowni muzeum.

Akceptujemy płatności kartami:


Visa i Mastercard

Akceptujemy również karty:

Warsawpass  Karta Dużej Rodziny

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
rezydencja_zrzut.JPG

Rezydencja wilanowska (multimedium)

Rezydencja wilanowska to pałac, jego dekoracje i dzieła sztuki, ogrody i rzeźby w parku, a także liczne budowle i pomniki …

plan_palacu.JPG

Interaktywny plan pałacu (multimedium)

Historia Pałacu Wilanowskiego rozpoczęła się 23 kwietnia 1677 roku, kiedy to wioska zwana jeszcze Milanów stała się własnością Jana III …

Edukacja_logo.jpg

Edukacja dla najmłodszych - film (film)

Muzeum Pałac w Wilanowie to miejsce pełne niezwykłych opowieści - o królu Janie III, jego pięknej żonie Marii Kazimierze i …

kultura_i_natura_zrzut.jpg

Natura i kultura (multimedium)

Natura i kultura to w Wilanowie wartości równoważne. O historii rezydencji świadczą nie tylko mury pałacu i zgromadzone we wnętrzach …