UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Konserwatorskie prace badawcze | 20 października – 17 listopada

skalpel.jpg

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 20 października do 17 listopada 2016 roku, w Sali Białej pałacu trwać będą konserwatorskie prace badawcze mające na celu rozpoznanie historycznego wystroju wnętrz.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
Stanisław _ Kostka _ Potocki _ na_koniu

Konserwacja i restauracja Portretu Stanisława Kostki Potockiego na koniu Jacques’a Louisa Davida (artykuł)

Pod koniec 2015 roku zapadła decyzja o zmianie aranżacji niektórych wnętrz wilanowskiego pałacu, w tym również o przeniesieniu jednego z …

1_oczyszczanie_sztukaterii_Sala_Uczt_konserwacja_J_Andrzejewski.JPG

Prace konserwatorskie w Sali Uczt (artykuł)

Konserwacją i restauracją objęte zostały wnętrze Sali Uczt znajdującej się na ostatniej kondygnacji korpusu głównego pałacu oraz obie prowadzące do niej klatki schodowe. Na wystrój wnętrza składają się zróżnicowane dekoracje. Sufit i fasety zdobią XIX-wieczne sztukaterie.

Konserwacja Pokój o Trzech Oknach POIiŚ 2015 fot. J. Andrzejewski (14).JPG

Prace konserwatorskie w Pokoju o Trzech Oknach POIiŚ 2015 (album zdjęć)

Restauracja Pokoju Cichego zrealizowana została jako część zadania: Całościowa konserwacja i restauracja Sali Uczt i przylegających do niej dwóch klatek …