nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

Historia gaju w Gucinie, początkowo założenia dworsko-parkowego, a później parku – pomnika oraz jego losy powojenne zostały omówione w tak pełny sposób po raz pierwszy. Opracowanie zostało uzupełnione o plany, historyczne mapy i zdjęcia archiwalne. Część fotografii publikowana jest po raz pierwszy.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Praca | Referent ds. pracowniczych | do 20 lutego 2017

aktualność

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (Warszawa) poszukuje osoby na stanowisko:


Referent ds. pracowniczych


u nas będziesz odpowiedzialny/a za:
- bieżącą dokumentację pracowniczą
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- obsługę programu kadrowo – płacowego
- raportowanie wynikające z obowiązujących przepisów
- archiwizację


aplikuj do nas jeśli:
- masz ukończone studia wyższe (mile widziane ekonomia, ZZL)
- pracowałeś/łaś w kadrach min. 2 lata
- jesteś na bieżąco z kodeksem pracy
- cechuje cię systematyczność, punktualność i chęć rozwoju zawodowego
- znasz i potrafisz pracować w programie Symfonia
- lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi


podejmując współpracę z nami zyskujesz:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (w godz. 8–16)
- nietuzinkowe otoczenie zawodowe
- szansę na rozwój personalny
- uczestnictwo w unikatowych projektach


Na twoją aplikację oczekujemy do dnia 20 lutego 2017r.
Prześli swoje CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@muzeum-wilanow.pl

Ważne abyś wiedział/a, że:
Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji. W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Będą one przetwarzane przez Muzeum na podstawie zgody kandydata, która może być odwołana w każdym czasie. Zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Muzeum w podanych powyżej celach prosimy umieścić w zgłoszeniu.


Nie zapomnij w swoim CV o klauzuli:
Administratorem danych osobowych podanych w CV jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych w CV w celu realizacji procesów rekrutacyjnych w przyszłościPodziel się:
Wykop Facebook