UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Jan Michał Kossowicz zabiera czytelnika w fascynującą podróż po nowożytnej Europie. Jego diariusz z lat 1682–1688 to niezwykle barwny opis podróży edukacyjnej, w którą wyruszył jako guwerner młodych wojewodziców ruskich Jana Stanisława i Aleksandra Jana, synów hetmana Stanisława Jabłonowskiego, dowódcy spod Wiednia. Autor diariusza opisał nie tylko przebieg edukacji młodych szlachciców, ale także liczne zabytki, dwory i miasta europejskie, które odwiedzili - od Pragi po Paryż, Londyn, Rzym i Madryt.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Praca w Dziale Rozwoju | zgłoszenia do 30 marca

Pałac w Wilanowie widziany przez bramę główną, fot. W. Holnicki, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.jpg

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie poszukuje osoby na stanowisko asystenta muzealnego w Dziale Rozwoju

Czym zajmuje się Dział Rozwoju?

Dział Rozwoju realizuje projekty związane z organizacją wydarzeń kulturalnych i wystawienniczych, konferencji, seminariów i debat. Koordynuje także proces wydawniczy książek w ramach serii „Muzeologia”, tomów konferencyjnych. Prowadzi i monitoruje potrzeby szkoleniowe pracowników muzeum oraz koordynuje szkolenia wewnętrzne. We współpracy z innymi działami realizuje szkolenia trenerskie oraz prowadzi system certyfikacji w ramach programu ECHOCAST Polska. Zajmuje się także współpracą z organizacjami i instytucjami na poziomie krajowym i zagranicznym w ramach prowadzonych zadań i projektów oraz pozyskiwaniem środków zewnętrznych na realizację projektów.

U nas będziesz odpowiedzialny/a za:

 • koordynację prac przy serii wydawniczej „Muzeologia”,
 • organizację wydarzeń takich jak seminaria, konferencje, debaty,
 • koordynację przedsięwzięć wystawienniczych,
 • prowadzenie oficjalnej korespondencji z instytucjami (polskimi i zagranicznymi) dotyczącymi realizowanych projektów,
 • archiwizację dokumentacji.

Aplikuj do nas jeśli:

 • masz wykształcenie wyższe,
 • znasz bardzo dobrze w mowie i piśmie język angielski (poziom B2),
 • umiesz i chcesz pracować zespołowo,
 • potrafisz zarządzać czasem i przydzielonymi zadaniami,
 • potrafisz dzielić uwagę między wiele zadań realizowanych równolegle,
 • cechuje Cię wysoka kultura osobista.

Podejmując współpracę z Nami zyskujesz:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (na ¾ etatu),
 • szansę na rozwój kompetencji i wiedzy(udział w szkoleniach i kursach m.in. dotyczących wiedzy o rezydencji wilanowskiej),
 • możliwość pracy w dynamicznym i kreatywnym zespole.

Na aplikacje oczekujemy do 30 marca 2018. Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres rekrutacja@muzeum-wilanow.pl

Informujemy, że z kandydatami/kandydatkami wybranymi na podstawie otrzymanych zgłoszeń skontaktujemy się do 13 kwietnia 2018.

Ważne abyś wiedział/a, że:

Administratorem danych osobowych podanych w zgłoszeniu jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa.  Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji. W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Będą one przetwarzane przez Muzeum na podstawie zgody kandydata, która może być odwołana w każdym czasie. Zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Muzeum w podanych powyżej celach prosimy umieścić w zgłoszeniu.

Nie zapomnij w swoim CV o klauzuli:

Administratorem danych osobowych podanych w CV jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, z siedzibą: ul. Stanisława Kostki Potockiego 10/16, 02-958 Warszawa.  Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych na potrzeby prowadzenia bieżącej rekrutacji W przypadku wyrażenia stosownej zgody dane będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych w CV w celu prowadzenia bieżącej rekrutacji.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum moich danych osobowych podanych w CV w celu realizacji procesów rekrutacyjnych w przyszłości.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
top_maly_cunctis.jpg

Historia muzeum (artykuł)

Muzeum wilanowskie jest najstarszym polskim muzeum sztuki. Zostało założone w 1805 roku z inicjatywy ówczesnych właścicieli Aleksandry i Stanisława Kostki Potockich.