nieslyszacy WCAG 2.0WCAG 2.0

Tematy

Na przełomie XV i XVI wieku, w ciągu zaledwie trzydziestu lat Polacy nie tylko zdecydowali, jakie wina lubią najbardziej, ale dali temu dowód na piśmie. W roku 1523 zniesiono cła na import wina, otwierając na oścież bramy węgrzynowi, a raczej rozmaitym gatunkom win, które pod tą zbiorczą nazwą zostały ukryte. Trunkom nierozerwalnie związanym z polską kulturą, obyczajem i upodobaniem, najpierw przywiązanego do tradycji Sarmaty, później – patriotycznie nastrojonego Polaka.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.

Rezerwacja i zakup biletów

bilety_palac.jpg

Bilety można rezerwować:

telefonicznie: (+48) 22 5442 850 (od poniedziałku do piątku w godz. 9–16),
pisząc na adres: bilety@muzeum-wilanow.pl,
online: poprzez moduł rezerwacji online.

W module online można zarezerwować lub kupić bilety wstępu na wybrane wydarzenia w muzeum. Zarezerwować można tylko bilety na zwiedzanie grupowe.

Ważne informacje:

– Bilety na zwiedzanie indywidualne można kupić w kasie muzeum lub za pośrednictwem modułu online.
– Rezerwacji na dany tydzień można dokonać najpóźniej do wtorku wieczorem w poprzedzającym tygodniu. O ewentualne wolne terminy na dany tydzień, które nie są już dostępne online, można pytać w biurze rezerwacji.
– Wszystkie uwagi można zgłaszać, pisząc na adres bilety@muzeum-wilanow.pl.
– Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną muzeum.
– Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów onlineregulaminem zwiedzania pałacu i wystaw czasowych oraz regulaminem zwiedzania parku.


Jak rezerwować/kupować bilety grupowe?

Za pośrednictwem modułu można w łatwy i szybki sposób zarezerwować lub kupić bilety na zwiedzanie grupowe z własnym przewodnikiem, na zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz spacery tematyczne dla dorosłych. Zobacz, jakie to proste:

  1. Wejdź na http://www.bilety.wilanow-palac.pl/.
  2. Jeśli wiesz, kiedy planujesz wizytę w muzeum, wybierz interesujący Cię termin w kalendarzu. Wtedy wyświetlą się wszystkie dostępne tego dnia wydarzenia. Jeśli termin jest dla Ciebie mniej ważny, wybierz rodzaj wydarzenia, następnie temat, a na końcu datę. 
  3. Możesz zarezerwować lub kupić minimum 10 biletów. W przypadku wyboru zwiedzania grupowego z własnym przewodnikiem, zajęć edukacyjnych lub spaceru tematycznego grupa nie powinna liczyć więcej niż 25 uczestników.
  4. Gdy wybierzesz liczbę biletów oraz datę wizyty, możesz zakończyć rezerwację, a bilety opłacić w kasie muzeum w dniu wizyty, lub przejść do płatności online.
  5. Zarejestruj się w serwisie i postępuj zgodnie z instrukcjami lub zaloguj się na swoje konto. Możesz też kupić lub zarezerwować bilety bez zakładania konta, ale podanie danych będzie niezbędne.
  6. Płatność internetowa następuje poprzez system PayU. Na wykonanie przelewu masz 20 minut. Po tym czasie zarezerwowane bilety wracają do ogólnej sprzedaży i rezerwacja zostaje anulowana.
  7. Po zaksięgowaniu płatności otrzymasz mejla z biletami w formie PDF.8. Bilet wydrukowany bądź zapisany na urządzeniu mobilnym podlega weryfikacji przed wejściem na wydarzenie. Prosimy o zadbanie, by kod kreskowy był czytelny.

Przed dokonaniem rezerwacji lub zakupu biletów przez internet prosimy o zapoznanie się z regulaminem rezerwacji i sprzedaży biletów online.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
Edukacja_logo.jpg

Edukacja – rezerwacja i informacje (artykuł)

Tu znajdują się wszystkie informacje o tym, gdzie zarezerwować spotkania muzealne i przyrodnicze oraz warsztaty, ile one kosztują, a także gdzie znaleźć więcej szczegółów dotyczących propozycji edukacyjnej Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Kolejka do zwiedzania pałacu 3_fot. Maciej Lipiński.jpg

Przewodnicy – informacje praktyczne (artykuł)

Muzeum Pałacu w Wilanowie nie prowadzi usług przewodnickich. Tutaj można znaleźć zasady zwiedzania z przewodnikiem oraz listę osób, które zdały test kompetencyjny organizowany przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie lub odbyły kursy doszkalające zakończone testem kompetencyjnym.

wprowadzenie_jencow_tureckich_do_wilanowa_plaskorzezba_fasada_palac.jpg

Poznaj pałac! – spacery tematyczne dla grup dorosłych (artykuł)

Rezydencja wilanowska wraz z otaczającym ją ogrodem należą dziś do najcenniejszych pomników polskiej kultury. Aby umożliwić bliższe zapoznanie się z …

rezydencja_zrzut.JPG

Rezydencja wilanowska (multimedium)

Rezydencja wilanowska to pałac, jego dekoracje i dzieła sztuki, ogrody i rzeźby w parku, a także liczne budowle i pomniki …

top15wilanowa.JPG

Wilanowski Top 15 (multimedium)

Wilanowski Top 15 to najcenniejsze, najbardziej niezwykłe i najpiękniejsze dzieła z kolekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie. Pochodzą z całego świata …

galeria_polnocna_dawne_zdjecie.jpg

Wnętrza rezydencji wilanowskiej w XIX wieku (e-learning)

W pałacu w Wilanowie pamięć po królewskiej rodzinie Sobieskich łączyła się z pasjami i upodobaniami kolejnych właścicieli z rodów Czartoryskich, …

46_lekcje-muz.jpg

Lekcje muzealne (artykuł)

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza grupy szkolne ze wszystkich typów szkół i w każdym wieku do udziału …

baner_pois_ogrod_wloski.jpg

Dostępność Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie (artykuł)

Dążymy do uniwersalnego kształtowania oferty kulturalno-edukacyjnej, aby każde z wydarzeń odpowiadało potrzebom naszych gości, w tym również gości z niepełnosprawnościami.