UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

Książka pełna świetnych anegdot i barwnych opisów, jednocześnie uczona i popularna, traktuje o dziejach „tytoniowego ziela”. Autor, znakomity znawca przedmiotu, przywołuje żałosny przykład „pierwszego europejskiego tytoniarza” p. Rodriga de Jerez, którym zajęła się św. Inkwizycja, gdyż palenie tytoniu uważano podówczas za oznakę przyjaźni ze wszelkim diabelstwem. Wylądował na siedem (!) lat w więzieniu.


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Świąteczna wyprzedaż książek

nowe_książki_2018.jpg

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przedświątecznych rabatów – przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji po polsku i angielsku z rabatami nawet do 90 proc.: bit.ly/Gwiazdka2018. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r.


Księgarnia stacjonarna otwarta jest w poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty i niedziele od godziny 9.30 do 16.00. Wejście do księgarni znajduje się w południowym skrzydle pałacu wilanowskiego za szatnią.

Do zakupów online zachęcamy o dowolnej porze dnia i nocy – zamówienia realizujmy we wszystkie dni robocze: sklep.wilanow-palac.pl.

Dostawa przed świętami
Prosimy wziąć pod uwagę, że w okresie przedświątecznym czas dostawy może ulec wydłużeniu. Gwarantujemy dostawę przed świętami Bożego Narodzenia dla zamówień złożonych do 13 grudnia 2018 r.

drukuj
Podziel się:
Wykop Facebook
silva_Kucharz_okladka_RGB72.jpg

Nowe książki wilanowskie (artykuł)

Zachęcamy do lektury książek wydawanych przez Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, które wyróżniają się nie tylko ciekawą treścią, ale też piękną formą graficzną i ilustracjami. Oto tylko niektóre z nich