UE
Unia Europejska
nieslyszacy WCAG 2.0

Tematy

44_sekrety_male.jpg

Sekrety dwóch amorków: zapomniane leonardiana w zbiorach wilanowskich. Problematyka konserwatorska, Muzeum Pałac w Wilanowie, Warszawa 2007, 48 str. , 56 fot., 21 x 21 cm, oprawa miękka, ISBN 978-83-60959-20-6, cena 5 zł W kolekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie są dwa tajemnicze …


To pierwsze tego typu rozwiązanie, które całkowicie zrewolucjonizuje identyfikację dzieł sztuki pochodzących z grabieży wojennych. Dzięki aplikacji możliwa będzie automatyczna identyfikacja obiektu jedynie na podstawie fotografii wykonanej za pomocą telefonu komórkowego.


Wilanowscy opowiadacze zapraszają w niedziele!

aktualność

Wilanowscy Opowiadacze parkowi.jpg

Wilanowscy opowiadacze parkowi

Czy spacerując po wilanowskich ogrodach, zastanawiasz się, jak się nazywa  roślina,  na którą właśnie spoglądasz, i z jakiej części świata ona pochodzi? A może Twoją uwagę przyciągają budynki lub rzeźby i chcesz poznać okoliczności  ich  powstania? Swoją  wiedzą  o  przyrodniczym dziedzictwie Wilanowa chętnie podzielą  się z Wami nasi  wolontariusze opowiadacze, dyżurujący w wilanowskich ogrodach.

KIEDY: 8, 15, 29 lipca, godz. 14–16.

Wilanowscy opowiadacze pałacowi

8 sekund? Badania mówią, że taka jest średnia skupienia uwagi na obiekcie muzealnym wśród zwiedzających. Czy Twoja wizyta w muzeum to tak naprawdę maraton, podczas którego chcesz zobaczyć wszystkie pokazywane na ekspozycjach obiekty? Muzea mają inspirować, a nie męczyć – dlatego proponujemy spotkanie z wilanowskimi opowiadaczami. Wolontariusze przekonają, że każdy obiekt ma do opowiedzenia swoją historię, którą warto odkryć. Wystarczy tylko w skupieniu się w niego wsłuchać.

KIEDY: 8, 15 i 22 lipca, godz. 12–14.

WSTĘP: bilety do pałacu i parku 

Podziel się:
Wykop Facebook